پرداخت و دانلود

پرداخت و دانلود

پرداخت و دانلود

پرداخت و دانلود

روش‌های مختلفی برای قوی‌تر کردن و شکل دادن به عضلات و ماهیچه‌های بدن وجود دارد.
دو، وزنه برداری، تمرینات ورزشی و …
هر کدام از این ورزش‌ها برنامه‌های بدنسازی مخصوص به خود را دارد اما همگی در یک ویژگی مشترک هستند یعنی بالا بردن توان فیزیکی و استقامت بدن نسبت به فشار تمرینات.
یکی از اصلی‌ترین موارد برای شروع ورزش‌های بدنسازی، داشتن یک مربی خوب است.
امروزه زنان و مردان بسیاری برای داشتن بدنی عضلانی و رسیدن به تناسب اندام وارد باشگاه‌های مختلف ورزشی می‌شوند. شروع این نوع ورزش‌ها به تنهایی و بدون کمک مربی، دشوار و گاهی خطرساز است. به این دلیل که هر تمرین، طرز قرارگیری و موقعیت خاصی دارد که اگر به اشتباه انجام شوند، می‌تواند منجر به آسیب رساندن به بافت‌های بدن شود. در اینجا مجله رنج‌وگنج با آموزش تصویری حرکات، این امکان را فراهم آورده تا با فرم استاندارد و صحیح هر حرکت آشنا شوید و با خیالی راحت به تمرینات بدنسازی بپردازید و پیشرفت کنید.
اما یکی از مؤلفه‌های اصلی برنامه‌های بدنسازی، تمرینات با وزنه است.
با کمک وزنه برداری می‌توانیم قسمت‌های خاص و مورد نظر از بدن را قوی‌تر کرده و برجسته سازیم. وزنه برداری شامل استفاده از وزنه‌های مختلف، پوشیدن لباس مناسب و سایر نکات ظریف دیگر است. در اینجا مجموعه‌ای از برنامه‌های جامع کاهش وزن و افزایش وزن را برای افرادی که خواهان شروعی مناسب هستند قرار داده‌ایم تا با کمک آن در کمتر از ۶ماه چربی‌های اضافه را بسوزانید، بدنی عضلانی ساخته و لذت داشتن اندامی متناسب را تجربه کنید.
برنامه جامع تمرینی چیست؟
برنامه‌ای که از سه بخش “برنامه تمرینی+برنامه غذایی+برنامه مکمل غذایی” تشکیل شده باشد. 
برنامه‌های جامع ما بسته‌ای متشکل از ۴برنامه کلی مختلف است که باید طی ۴دوره و در طول ۶ماه استفاده و بکار برده شود.
برنامه جامع ⬅ برنامه ۱ + برنامه ۲ + برنامه ۳ + برنامه ۴
برنامه ۱، ۲، ۳، ۴ ⬅ برنامه تمرینی + برنامه غذایی + برنامه مکمل غذایی

برنامه‎های قابل دانلود در این بخش به صورت هفتگی بوده و بر اساس تمریناتی که سال‌ها جوابگوی نیاز علاقمندان به تناسب اندام بوده، طراحی و با دانش امروزی تلفیق گردیده است بنابراین برای کسانی که می‌خواهند شروعی مناسب در بدنسازی داشته باشند بهترین گزینه است. این برنامه‌ها با ظاهری زیبا و کاربر پسند در قالب فایل‌‌های PDF (پی دی اف) که به آسانی روی گوشی موبایلتان نمایش داده می‌شود ساخته شده‌اند و می‌توانید هنگام رفتن به باشگاه و انجام تمرینات هم به راحتی از آنها استفاده کنید. 
دوره چیست؟
هر دوره، مدت زمانی (در اینجا ۳۵روز یا ۵هفته در نظر گرفته شده) است که یک برنامه جامع باید انجام شود و پس از آن برای جلوگیری از یکنواخت شدن و عادت کردن بدن به فشار تمرینات (عدم رشد) می‌بایست برنامه تغییر نماید.
تفاوت برنامه روزانه و برنامه هفتگی چیست؟
مؤلفه‌های برنامه روزانه (برنامه تمرینی و یا غذایی) در هر روزی که انجام می‌شود متفاوت با سایر روزها است اما مؤلفه‌های برنامه هفتگی هر هفته تکرار می‌شوند.

پرداخت و دانلود

پرداخت و دانلود

پرداخت و دانلود

پرداخت و دانلود


با برنامه‌های جامع ما شروعی مناسب و تضمینی داشته باشید:
این برنامه‌ها برای شروع تمرینات بدنسازی طراحی شده‌اند و بر اساس تجربیات چندین ساله از تمرینات پایه، رژیم‌های غذایی ساده و کاربردی برای نوشتن آنها استفاده شده است. با تهیه یک برنامه ۴برنامه مختلف تمرینی و غذایی دریافت خواهید کرد پس همین حالا برنامه مناسب خودتان را تهیه کنید.
یکی دیگر از مؤلفه‌های اصلی داشتن بدنی متناسب و سالم، برنامه غذایی مناسب است.
کسی که تمرینات بدنسازی را شروع می‌کند، باید از انواع خاصی از مواد غذایی استفاده کند. مربی شما می‌تواند خیلی راحت بهترین رژیم غذایی مناسب برای شما را معرفی کند، او لیستی از غذاهای مفید برایتان تهیه کرده و غذاهای مضر را به شما خاطرنشان می‌سازد. غذاهای مناسب شامل مایعات و جامدات است، این غذاها به هر شکل و صورتی باید بتوانند نیازهای بدن را برطرف کنند و باید سرشار از کربوهیدرات برای تولید انرژی و پروتئین برای ساخت بافت‌های بدن باشند. در اینجا هم مجله رنج‌وگنج مجموعه‌ای از بهترین و کاربردی ترین مطالب مربوط به تغذیه و رژیم‌های غذایی را همراه با ذکر مهمترین نکات آن، برای شما فراهم نموده است.
باشگاه‌های ورزشی مکان مورد علاقه ورزشکاران و بدنسازان به حساب می‌آید. دستگاه‌های بدنسازی موجود در هر مجموعه ورزشی، می‌تواند انگیزه بیشتری به ورزشکاران برای تمرین بدهد. اما باید یادتان باشد که استفاده از همه دستگاه‌ها، برای شما مناسب نیست و وجود مربی در اینجا هم الزامی می‌شود.
به طور کلی دو نوع مختلف از تجهیزات در هر باشگاه موجود است:
دستگاه‌ها و وزنه‌های آزاد، هر دو این تجهیزات اختصاص به قسمت‌های مختلف بدن دارد و راهکارهای مختلفی می‌طلبد. مجله رنج‌وگنج با معرفی و آموزش کار با هر دستگاه بصورت کاملا تصویری این امکان را به شما می‌دهد تا با نحوه استفاده از دستگاه‌های بدنسازی نیز آشنا شوید.

  • همچنین می‌توانید بر اساس نیاز و شرایط خودتان، درخواست برنامه‌های خصوصی دهید.
  • تمریناتی کارآمد، مطمئن و اثبات شده در فرآیند عضله­‌سازی و تناسب اندام
  • پشتیبانی و ارائه مشاوره رایگان، هر روز هفته ساعات ۱۵ الی ۲۳
با ما در تماس باشید از طریق:
  • سرویس گفتگوی آنلاین 
  • از طریق تلگرام
  • از طریق ایمیل

ارسال پاسخ