شرایط و قوانین استفاده از وب‌سایت مجله رنج‌وگنج:

کلیه اصول و رویه‏‌های وب‌سایت مجله رنج‌وگنج منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط به خود است. 
لطفا به نکات زیر توجه کنید:
  • مجله رنج‌وگنج به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات وب‌سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  • تمامی مطالب در دسترس از طریق وب‌سایت مجله رنج‌وگنج، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده، جزئی از اموال مجله رنج‌وگنج محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار این مجله الکترونیکی بوده و هرگونه استفاده بدون هماهنگی و اخذ مجوز، حق پیگرد قانونی را برای این مجله محفوظ می‏‌دارد.
  • وب‌سایت مجله رنج‌وگنج به مخاطبین خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان درخواست مشاوره، برنامه و ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن تنها از ساعت ۱۵ الی ۲۳ بعد از ظهر، امکان پاسخگویی، پیگیری و ارسال سفارشات می‌باشد.
  • به منظور خدمت رسانی بهتر و افزایش سرعت پاسخگویی هنگام نیاز به مشاوره رایگان، بهتر است اگر سؤالی دارید ابتدا کلمات کلیدی مربوط به سؤالات خود را در سایت جستجو کنید و در صورت نیافتن جواب در میان مطالب گفته شده، به کارشناس ما مراجعه کنید.
  • مجله رنج‌وگنج از طریق پیام کوتاه(تلگرام)، پست الکترونیک و سیستم پشتیبانی آنلاین همواره با مشتریان خود در تماس است.
  • آموزش‌ عمومی تمرینات، تغذیه روزانه و مکمل‌های رایج مصرفی بهمراه برنامه‌های تمرینی در وب‌سایت مجله ما داده شده است اما این به این معنی نیست که شما بی‌نیاز از مشورت با مربی بدنسازی و متخصص تغذیه هستید، لذا این نکات برای آگاهی دادن به شما و راهنمای اولیه جهت برداشتن قدم‌های بعدی شما خواهند بود.